Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 09.03.2018
Prodavam kuka

Se prodava edinecka kuka vo Bitola na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba, so pogled na Pelister, dvor so borovi i brezi, kukata e vo odlicna sosotojba so se potrebno za ziveenje. Kukata e na e...

Цена:1 €

Битола
912298 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 10.07.2018
работа за ВОЗАЧ на камион

Монтинг Инженеринг ДОО Битола има потреба од ВОЗАЧ на камион со категории Б – Ц1 – Ц – Ц1Е и ЦЕ за редовен работен однос, со добра и редовна плата и додатоци на платата, платени ...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 03.07.2018
Талпи и Греди

Продавам 5 добро зачувани талпи (дебелина 5 cm, ширина 26 cm, должина 397 cm), 1 амортизирана талпа (дебелина 4 cm, ширина 28 cm, должина 377 cm) и 2 добро зачувани греди (дебелина 9.5 cm, ширина 8...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 02.07.2018
Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 €

Битола
 

Објавен на: 29.05.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 €

Битола
1750 m2
Чиста документација

Објавен на: 03.05.2018
PEUGEOT 207 1,4 2009

Voziloto e mnogu zacuvano kupeno vo mk***pominati 63500km.*** so servisna kniska***novi 4 michelin gumi*** nov akumulator***aluminski bandasi***plin so atest itn.

Цена:5.200 €

Peugeot 207
2009
Битола
63500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.04.2018
ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА

Издавам комплет наместен околу 80м2, спрат од куќа во центар на Битола за странци.Станот не е слободен само во периодот од 24 јули до 27 август. Останатиот период е слободен.Реновиран во 2017 со но...

Цена:200 €

Битола
80 m2
1 кат
Паркет
Наместен
Клима

Објавен на: 18.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 06.03.2018
se prodava niva i kuka vo kravari

Se prodava niva (plac) vo kravari zad fabrikata sriza pogodna za farma i site kulturi,vo blizina ima struja i voda, cena 1.5€ fiksna.
Se prodava kuka vo kravari so golem dvor cena 18000€...

Цена:2 ден.

Битола
360002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.02.2018
Niva(livada)

Itno se prodava na samiot pat Bitola Zabeni pogodna za izgradba na objekt tel 070919217

Цена:По договор

Битола
4000 m2
Излез на пат

Објавен на: 26.01.2018
Se baraat agenti za transport so odlicno poznavanje na Angliski jazik vo Bitola!

Agenti za rabota vo call centar Bitola
Odlicno poznavanje na Angliski jazik, komunikaciski i pregovaracki vestini.
Ispratete CV na slednata e-mail adresa: recrutingmk@gmail.com
Oglasot ke bide ...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 15.12.2017
се продава куќа

се продава куќа во Битола, на ул. Стив Наумов, на раскрсницата со ул. Охридска. Куќата е стара, има можност да се прошири основата, во дворот има деловен објект со уредна документација.

Цена:По договор

Битола
160 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 09.10.2017
Продавам гарнитура во добра состојба, поволно

Продавам гарнитура од кревет, две фотелји,табуретка. Француски кревет како нов 180х200(бордо боја). Очувани и поволно.Фрижидер Фринко.Цена по договор.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 07.10.2017
Се издава стан

Се издава еднособен стан во Битола, населба Карпош. Станот е целосно наместен.

Цена:6.000 ден.

Битола
33 m2
2 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 18.08.2017
НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН

Се продава нов рачно изработен невестински фустан од реномирано ателје во Македонија. Носен е еднаш, а потоа на хемиско исчистен. Одговара на број 38 (М), но може да се прилагоди. Со фустанот следу...

Цена:400 €

Битола
 

Објавен на: 30.06.2017
Регал во одлична состојба

Продавам светло кафеав регал во одлична состојба со две поголеми прегради, четири помали прегради горе и долу како и простор за телевизор.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 29.06.2017
Potrebni sorabotnici

Sigurna dopolnitelna zarabotka vo Amerikanska kompanija.Pomos registracija Besplatno.Upatstva i alati za online rabota.
Vase e da sledite upatstva i garantirano ke zarabotite.
Nisto ne e preku no...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 27.06.2017
Mercedes A160cdi 2005 nov uvoz

Donesena od Italija
Proizvedena e 11.2004 prva registracija 10.2007
Motor na lance 2.0 cdi 82hp
Od oprema

Цена:4.000 €

Mercedes-benz A 160
2005
Битола
147000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.06.2017
se prodava kuva vo bitola

se prodava kuka vo Bitola vo blizina na crn most , na ul. Stiv Naumov. Kukata e stara , ima golem dvor.

Цена:По договор

Битола
70 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка