prodavam pcelni roevi

ЦЕНА: 2500 мкд

prodavam pcelni roevi


se prodavaat roevi na 5 ramki,3 ramki leglo,2 med. So ovogodisna oplodena,pronesena matica - vistinski dobra!!!Име:
Град:
skopje
Телефон:
075354570
Објавен на:
22.05.2017

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
igor dimeski
Град:
skopje
Телефон:
075354570
Објавен на:
22.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe

prodavam mnogu malce koristeni raboti za bebe
- drveno krevetce so standarna golemina so dusek mnogu malce koristeno so dusek. na negonima 2 fioki po cela dolzina
- stolce za hranjenje sto voopst...

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 17.11.2019
prodavam rakija

prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorime

Цена:150 MKD


Објавен на: 19.10.2016
prodavam knigi

Prodavam komplet knigi
L. N. Tolstoj 14 knigi
E. Hemingvej 6 knigi
E. Bronte 4 knigi

Цена:100 MKD


Објавен на: 09.08.2015
prodazba na stan

se prodava 2soben stan od 48m2 vo Negotino

Цена:28.000 EUR


Објавен на: 22.06.2015

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 22.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка