Tapaciranje

ЦЕНА: По договор

Tapaciranje


Tapaciranje i restarvacija na sekakov vid mebel,izrabotka vo materijal,koza,eko-koza,skaj,plis po dogovor so musterijata.Cena i vreme na izrabotka po dogovor so musterijata.Prevoz vklucen vo cenata. Rabotno iskustvo 28 godini.Град:
Skopje
Телефон:
078271891
Објавен на:
23.12.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Branko Kuzmanov
Град:
Skopje
Телефон:
078271891
Објавен на:
23.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ekskluziven imot

Prodavam imot vo Sopiste na naj ubavata lokacija na glavniot pat.imotot e na 8km od centarot na Skopje so prekrasen poglet kon solunska glava.se navoga na nadmorska visocina600m so nad 300 soncevi...

Цена:1 EUR


Објавен на: 31.05.2018
Интензивни часови по Англиски јазик

Давам приватни часови по најнова метода на одржување на настава која стимулира и потпомага во процесот на учење на англиски индивидуално или групно за ученици и возрасни како и деловен англиски. Др...

Цена:По договор


Објавен на: 19.12.2017
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna i dolga potencija

Isporaka niz cela Makedonija

Цена:По договор


Објавен на: 26.12.2017
Пулс Метар POlAR

Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.

Цена:50 EUR


Објавен на: 13.11.2017
Prodavam malino kanarinci

Prodavam malino kanarinci mladi maski i zenki

Цена:600 MKD


Објавен на: 06.11.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка