Prodazba na konj

ЦЕНА: По договор

Prodazba na konj


Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.Град:
Strumica
Телефон:
076671421
Објавен на:
18.01.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Dragi Stamenov
Град:
Strumica
Телефон:
076671421
Објавен на:
18.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam trafiki

Se prodavaat kiosci (trafiki) dobro zacuvani poveke info na tel.075/247-014

Цена:По договор


Објавен на: 14.03.2018
Prodavam tele

Tele 130kg,3meseci staro

Цена:По договор


Објавен на: 14.11.2017
Продавам кози алпинки

Продавам 20 кози алпинки

Цена:100 EUR


Објавен на: 23.06.2016
Progoreno kravjo arsko gubre

prodavam kvalitetno pregoreno kravjo arsko gubre.gubreto e so prvo klasen kvalitet i moze vednas da se koristi.raspolagam so kolicina od okolu 25 toni.gubreto moze da se vidi vo sekoe vreme.javete ...

Цена:15 MKD


Објавен на: 05.05.2015
FOR SALE:NEW 2014 Trek,Specialized,Scott Genius,Cannondale,Cervelo & Giant Anthem Bikes

We have in stock, the availability of the New / Latest Bikes ranging from All various models. All Our Offered Bikes are Brand new, Original, Guaranteed, Our Bike are all New and comes with 2 Year I...

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 30.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка