Prodavam stari pari

ЦЕНА: По договор

Prodavam stari pari
Град:
Skopje
Телефон:
075 202 660
Објавен на:
11.03.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandra Nikoloska
Град:
Skopje
Телефон:
075 202 660
Објавен на:
11.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam svinja

Cuvana vo s.Zelenikovo Skopsko ima okolu 100 do 120 kg

Цена:130 MKD


Објавен на: 01.12.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор


Објавен на: 20.07.2019
СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ ПОВОЛНО

Ажурно и точно сметководство, навремени информации за секоја побарана консултација од сметководството, подигнување на документи од локација на клиент, цена по договор со клиентот.
Виолета 070380010

Цена:1 MKD


Објавен на: 09.07.2019
Staticen velosiped

Prodavam staticen velosiped za domasnoi uslovi, vo dobra sostojba ne mnogu koristen....povelete nema da zgresite

Цена:800 MKD


Објавен на: 30.12.2018
Prodavam tocak od uvoz

Uvezen tocak , ispraven, ,moze da se vidi vo sekoe vreme ,
tel za kontakt 071478805

Цена:По договор


Објавен на: 16.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка