Prodavam bigl kuce kucinja

ЦЕНА: 250 €

Prodavam bigl kuce kucinja


Prodavam zensko bigl,50 dena, pasos, chip i primena prva vakcina
Nabavka na site rasi na kucinjaГрад:
Skopje
Телефон:
071223943
Објавен на:
08.12.2016

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Saso Aleksovski
Град:
Skopje
Телефон:
071223943
Објавен на:
08.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava gitara ibanez rg 350ex

gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on

Цена:250 EUR


Објавен на: 26.12.2017
Се подаруваат кученца

Најмилите кученца во градов си бараат исто толку добар газда взаемно да се дружат, пазат и чуваат.

Цена:1 MKD


Објавен на: 06.12.2017
Akita Inu kutrinja

Se prodavaat dve preslatki zenki Akita Inu kucenca so odlicno poteklo. Kucencata se prodavaat so kompletna dokumentacija, vakcinirani i procisteni od paraziti stari se 2 ipol meseca. Info na 078445255

Цена:1 MKD


Објавен на: 04.08.2017
Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче !!!

Се подаруваат Заја, Аја и Мико!!!
Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче на вистински љубители. Ќе ги добиете прочистени од внатрешни и надворешни паразити.
Контакт тел: 070/823-096 и 076/485-319

Цена:По договор


Објавен на: 05.10.2016
Француски булдог

машко кутре, старо 2 месеци,вакцинирано и прочистено,од прво легло по мајка и татко, одлично педигре, извадена книшка и пасош...

Цена:550 EUR


Објавен на: 13.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка