Prodavam FSL LED osvetluvanje

ЦЕНА: По договор

Prodavam FSL LED osvetluvanje


Najgolem svetski proizvoditel vo LED industrijata.
2 godini garancija,15 godini trajnost.
Primame online naracki.Dostava po kargo.
tel.078233959
email fslled7@gmail.comГрад:
Skopje
Телефон:
078233959
Објавен на:
30.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Peco Gorgioski
Град:
Skopje
Телефон:
078233959
Објавен на:
30.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam detski velosiped

Prodavam dobro socuvan detski velosiped vo ispravna sostojba i so pomosni trkalca.

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 14.05.2018
Продавам котел Алфа Плам 20КВ и котел на струја 18 КВ и 4 термо печки

Алфа Плам 20КВ е Многу малку користен,како нов,комплет со Водна Пумпа,Експанзионен сад и Кунци-бурии-32 000 ден.Котелот на струја за Парно е трофазен 18КВ-цена 10 000 ден .Термо 2КВ-3500 ден,2 ком ...

Цена:1 MKD


Објавен на: 09.05.2018
Продвам два шпорети или менувам за шпорет и фрижидер

Продавам два шпорети или менувам за шпорет (со ширина 55 см) ии за фрижидер

Цена:По договор


Објавен на: 02.02.2018
SERVIS ZA KLIMI SERVIS ZA KLIMA

Сервис и поправка на клима уреди, нови клима уреди Gree / Hyundai / Ariston, половни клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сит...

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 20.01.2018
Prodavam camera Canon ZR 400

Digital video camcorder
Donesena od Amerika so adapter za polnenje na baterijata za Evropa

Цена:120 EUR


Објавен на: 24.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка