Prodavam Bas pojacalo

ЦЕНА: 450 €

Prodavam Bas pojacalo


Prodavam Bas pojacalo Trace Elliot gp7 so kufer.Mozna zamena za Dreambox hd 800 pvr so vasa doplata ili za dobar lap top za taa vradnost.Објавен на:
01.06.2012

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Објавен на:
01.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка