Prevod od ruski jazik na makedonski jazik 071 277 738

ЦЕНА: 1 мкд

Prevod od ruski jazik na makedonski jazik 071 277 738


Овластен судски преведувач од руски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по руски јазик
Контакт тел.: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com


tags:руски јазик превод, преведувач скопје, овластен, судски, ruski jazik, preveduvac skopje, sudskiИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
01.05.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
01.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ovlasten sudski preveduvac - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017
Prevod od spanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од шпански јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански ...

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ceski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од чешки јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по чешки јазик

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.05.2017
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на стручна литература.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански и обратно

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.05.2017
Sudski preveduvac od angliski jazik Skopje

Prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.
Превод од англиски на македонски јазик и обратно.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка