MASINA ZA PERENJE i MASINA ZA SUSENJE

ЦЕНА: 100 €

MASINA ZA PERENJE i MASINA ZA SUSENJE


Dveta masini se vo dobra sostojba so PROHROM kazan cenata za Dvete masini e 100 euГрад:
veles
Телефон:
070222490
Објавен на:
14.09.2013

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
vojce dimovski
Град:
veles
Телефон:
070222490
Објавен на:
14.09.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка