Kolicka I sediste za vo kola

ЦЕНА: 30002000 мкд

Kolicka I sediste za vo kola


Kolicka Graco mnogu socuvana so aluminium ramka se spusta vo lezecka polozbaГрад:
Kumanovo
Телефон:
076448496
Објавен на:
26.03.2018

ЦЕНА: 30002000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Julija Matevska
Град:
Kumanovo
Телефон:
076448496
Објавен на:
26.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Computer Gaming/Workstation + бесплатен монитор + mouse + тастатура

Компјутер со совршени компоненти! Kомпонентите се избираат еден по еден за
поголемa брзина. бесплатен монитор + mouse + тастатура. Се користи само 1 година.!!!
RAM - Samsung (2x8) 16GB 2400 MHZ ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 25.03.2018
SE PRODAVA

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА ВО МЕСНОСТА "МРЗЕНСКИ РИД" БЛИЗУ ДО АДМИНИСТРАТИВНАТА ЗГРАДА НА БИВШИОТ КОМБИНАТ "ВИНОЈУГ", ЗЕМЈИШТЕТО ИМА МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА А ИМА И ИМ...

Цена:По договор


Објавен на: 25.03.2018
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор


Објавен на: 16.03.2018
Lexus IS 250

Се продава Lexus IS 250, V6, 2.500 ccm, 204-ks, купен од Тојота Скопје, редовно одржуван кај нив со целосна историја. Колата е во извонредна состојба, гаражирана, сочувана, поминати 84.000 км.
Ав...

Цена:11.800 EUR


Објавен на: 16.03.2018
Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка