ITNO

ЦЕНА: 12000 мкд

ITNO


se prodava kancelariska masa so 5 fotelji eko koza vo crna boja koristeni samo 3 meseci. Itno!!!
072 594 802Име:
Објавен на:
15.08.2013

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Alek
Објавен на:
15.08.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка