HP 630

ЦЕНА: 200 €

HP 630


prodavam laptop HP 630,malku koristen,seuste e pod garancija...itnoИме:
Град:
veles
Телефон:
078520013
Објавен на:
08.10.2012

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
deko shutev
Град:
veles
Телефон:
078520013
Објавен на:
08.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка