Gold iPhone 5S 64gb.$399

ЦЕНА: 299 €

Gold iPhone 5S 64gb.$399


Buy 2 and get 1 FREE

email: mobileinc79@gmail.com

BBM CHAT: 294517F9

skype: mobileinc79Име:
Град:
oak
Телефон:
4075886197
Објавен на:
31.03.2014

ЦЕНА: 299 €

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
shan hamilt
Град:
oak
Телефон:
4075886197
Објавен на:
31.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka vo centarot na gradot vednash vseliva

Kuka vo centarot na grad Shtip, Kocho Racin Br. 14, vednash vseliva na atraktivna lokacija.
Vo samata blizina vi stoi na raspolaganje detska gradinka, osnovno i sredno uchilishte, pokraj 'maa...

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2020
ИЗДАВАМ КУЌИЧКА ТОП

ИЗДАВАМ КУЌА... Кујна со дневна 18м2 и голема спална соба од 18м2 кај средното училиште Димитар Влахов, комплетно опремена со двор од 130м2, на само 5 минути од Железничката станица и Трговскиот Це...

Цена:230 EUR


Објавен на: 06.04.2020
HYNDAI I30 1.4CW

Се продава од прв сопственик,редовно сервисирано возило во овластен сервис.

Цена:5.900 EUR


Објавен на: 19.01.2020
Geometric

Хартија
Акрилни бои
Димензии:70×90cm
Со стакло и црна обична рамка

Цена:150 EUR


Објавен на: 14.08.2018
Golf V 1.9 2005

Golfot e nov uvoz donesen od Germanija so vozejne sredeni site dokumenti do registracija, voziloto e vo odlicna sostojba motorot raboti besprekorno moze da se vidi vo sekoe vreme, 6 brzini registri...

Цена:6.200 EUR


Објавен на: 12.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка