Dekorativen kamen i dekrativna cigla.Najgolem izbor

ЦЕНА: 899 мкд

Dekorativen kamen i dekrativna cigla.Najgolem izbor


Dekorativen kamen i dekorativna cigla za ureduvanje na vnatresni i nadvoresni prostorii(restoranti,kancelarii,domovi,terasi,coklinja i dr.)Bojata i modelot go izbirate vie.Kamenjata i ciglite se prodavaat so i bes montaza.Za podetalni informacii moseteteja nasata strana na Fb. Marbor-Stone ili na 078273015Град:
Kocani
Телефон:
078273015
Објавен на:
12.08.2015

ЦЕНА: 899 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
Marbor-Stone Dekorativ
Град:
Kocani
Телефон:
078273015
Објавен на:
12.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

CITROEN C4 1.6 hdi 2006

Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer

Цена:1 EUR


Објавен на: 23.12.2019
Се издава

Се издава дуплекс стан во Битола,блиску до болницата 70м2.Погоден е за 4 студент(к)и или семејство.На долниот спрат има дневна,кујна,вц и тераса, а на горниот 2 соби и тераса.Слободен од 1ви сепрември

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 21.08.2019
Се продава Daewoo Nubira


Се продава Daewoo Nubira 2000та, регистрирана до 02.2019.
-- Од опрема поседува:
-електрика на прозорци

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2018

Цена:По договор


Објавен на: 17.08.2016
Оризна нива

Продавам оризна нива во Кочани во место викано средна вода. Имотен лист број 13913, број на парцела 7041, површина 2.433 декари. Цена 1500 евра од декар.

Цена:3.600 EUR


Објавен на: 16.01.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка