Casio Novi I ORIGINAL Casovnici

ЦЕНА: 2200 мкд

Casio Novi I ORIGINAL Casovnici


CASIO novi casovnici
so garancija Original
po ekstra cena!!!Име:
Град:
skopje
Телефон:
070513071
Објавен на:
01.02.2015

ЦЕНА: 2200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran
Град:
skopje
Телефон:
070513071
Објавен на:
22.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ВОДООТПОРЕН ДОБРОСОЧУВАН РЕТКО КОРИСТЕН (3-4 пати) CASIO ЧАСОВНИК.

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 01.08.2015

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 13.02.2015
CASIO ZENSKI CASOVNICI

ORIGINAL CASIO ZENSKI CASOVNICI
SO EDNA GOD. GARANCIJA

Цена:30 EUR


Објавен на: 01.12.2014
CASIO EDIFICE CASOVNICI ORIGINAL

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI ORIGINAL SO EDNA GOD. GARANCIJA

Цена:75 EUR


Објавен на: 01.12.2014
CASIO EDIFICE CASOVNICI

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI
ORIGINAL SO EDNA GODINA GARANCIJA

Цена:95 EUR


Објавен на: 01.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка