Apple Macbook Air

ЦЕНА: 29342 мкд

Apple Macbook Air


Apple Macbook Pro 13 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB
Apple Macbook Pro 15 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.
Apple Macbook Pro 17 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.

Apple Macbook Air 11 Inch 64GB 1.Ghz dual Core i5+3MB 4GB of 1333MHz DDR3
Apple Macbook Air 13 Inch 64GB 1.Ghz dual Core i5+3MB 4GB of 1333MHz DDR3
============================================================
Apple® 13.3" MacBook Air 1.86 GHz (MC233LL/A) ..........$600
Apple® 13.3" MacBook Air 2.13GHz (MC234LL/A) ..........$750
Apple® 13.3" MacBook Pro 2.4GHz (MC374LL/A) ............$400
Apple® 13.3" MacBook Pro 2.66GHz (MC375LL/A)............$780
Apple® 27" iMac 2.8GHz (MC511LL/A)......................$1040
Apple® 27" iMac 2.93GHz (Z0JP-I7-8-4X2-15750)...........$1050
Apple® 17" MacBook Pro 2.53GHz (MC024LL/A) .............$1000
Apple® 15.4" MacBook Pro 2.66GHz (MC373LL/A)........... $1030

Apple MacBook Air 11.6" Laptop - MD223B/A...400$
Apple MacBook Air 13.3" Laptop - MD231B/A...700$
Apple MacBook Pro 13.3" Laptop - MD101B/A....500$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop - MD103B/A....800$
Apple MacBook Pro 13.3" Laptop with Retina Display - MD212B/A....900$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop with Retina Display - MC975B/A....1200$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop with Retina Display - ME665B/A.....1500$

Apple MacBook Pro MC700 13-inch 2.3GHz Notebook
Skype id:::::scott.mcneil73Име:
Објавен на:
18.03.2015

ЦЕНА: 29342 мкд

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
caroll zuber
Објавен на:
18.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
2015 SPECIALIZED VENGE PRO RACE

We sell all models of 2013, 2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2015
Apple iPhone 6 128GB Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp : +2348148390201

Цена:900 MKD


Објавен на: 26.09.2014
Apple iPhone 5s Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp Number : +2348148390201

Цена:350 MKD


Објавен на: 12.08.2014
2014 SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON WORLD CUP

We sell all models of 2012, 2013 and 2014 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:3.750 MKD


Објавен на: 21.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка