Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

ЦЕНА: 700 €

Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD


Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

Apple 17" MacBook Pro - 4GB Memory - 750GB Hard Drive
Lithium-polymer battery
85W MagSafe power adapter, AC wall plug, power cord
Cleaning cloth
Software: iLife, iTunes and more
Owner's manual

PRICE QUOTE
Apple 13.3" MacBook Air Intel Core i7 1.8GHz, 4GB RAM,256GB = $500
Apple 13.3" MacBook Air Intel Core i5 1.7GHz, 4GB RAM,256GB = R550
Apple 11.6" MacBook Air dual-core Intel Core i5 1.6GHz, 4GB RAM,256GB =$500
Apple 11.6" MacBook Air dual-core Intel Core i7 1.8GHz, 4GB RAM,128GB =$500
Apple 11.6" MacBook Air 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash storage = $450
Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD= $1100
Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.2GHz, 4GB RAM,500GB = $900
Apple 15.4" MacBook Pro Intel Core i7 2.0GHz, 4GB RAM,500GB HDD = $800
Apple 15.4" MacBook Pro Intel Core i7 2.2GHz, 4GB RAM,750GB HDD = $890
Apple 13.3" MacBook Pro Intel Core i7 2.7GHz, 4GB RAM,500GB = $550
Apple 13.3" MacBook Pro Intel Core i5 2.3GHz, 4GB RAM,500GB = $570

For more information contact Barry
electandcomputerstore @ gmail. com
www.electandcomputerstore.comИме:
Град:
Franklin Lakes
Телефон:
2017390843
Објавен на:
21.06.2012

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
Gina Nocera
Град:
Franklin Lakes
Телефон:
2017390843
Објавен на:
21.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original !!!

vnimavajte od falsifikati!!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den

Цена:По договор


Објавен на: 06.05.2020
prodavam gulubi

extra gulubi od mnogu sorti. popust za poveke

imam i kjumezarnik za prodavanje

Цена:По договор


Објавен на: 20.04.2020
Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004

se prodava dobro zacuvan Peugeot boxer 2.8 hdi ne e uvezeno
2004 god.so 272200 km pominati,+ euro kuka
za poveke info javetese i moze da se vidi na sekoe vreme

Цена:3.600 EUR


Објавен на: 15.02.2020
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO AERODROM 80m2- 3 SPALNI

Продавам реновиран стан кај Капитол мол, позади Веро Супермаркет во населба Аеродром.
- Станот е 80м2 + со станот следува и подрум од 5 м2.
- Се состои од дневна соба со трпезарија, 3 спални соби...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 05.02.2018
laptop IBM Ting Pad 600

raboti,dava se kat za delovi
nema polnac
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.300 MKD


Објавен на: 01.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка