продажба на Huawei GT смарт часовник

ЦЕНА: 6990 мкд

продажба на Huawei GT смарт часовник


Продавам нов неотпакуван Huawei GT смарт часовник со одлични перформанси.Град:
Скопје
Телефон:
078 25 25 50
Објавен на:
15.12.2019

ЦЕНА: 6990 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ерхан Шукри
Град:
Скопје
Телефон:
078 25 25 50
Објавен на:
15.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam trosoben stan

Prodavam trosoben stan vo Kisela Voda (gradba na zgrada 2010 godina) vo odlichna sostojba, delumno namesten, so sopstven parking i podrum na koristenje. Odlichen raspored, vednash vseliv bez potreb...

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.12.2019
CITROEN C4 1.6 hdi 2006

Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer

Цена:1 EUR


Објавен на: 23.12.2019
Se prodava Golf 5

- Golf 5
- 2007 godina
- 1.4 motor so 80 KS
- Vgraden atestiran Italijanski plinski ured od Plimont

Цена:4.700 EUR


Објавен на: 21.12.2019
ПЛАЦ/ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ

Се продава градежно земјиште во близина на населба Радишани, место викано БЕЛ КАМЕН. Местото се наоѓа на одлична локација, со површина од 287м2, на КП 5638/7, КО КУЧЕВИШТЕ - вон гр.
Постои можнос...

Цена:20.000 EUR


Објавен на: 21.12.2019
Konduri za skijanje-novi (br.39-40)

Продавам кондури за скијање, нови, еднаш возени, број 39-40.


тел 070 235 515

Цена:80 EUR


Објавен на: 19.12.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка