Хармоника

ЦЕНА: По договор

Хармоника


Продавам хармоника Welltmelster 5 регистри 80 басовиГрад:
Велес
Телефон:
072274370
Објавен на:
18.03.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Мартин
Град:
Велес
Телефон:
072274370
Објавен на:
17.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка