Регистрација на фирми и сите видови на промени

ЦЕНА: 10 мкд

Регистрација на фирми и сите видови на промени


Вршиме регистрација на фирми, промена на основач, управител, седиште, зголемување и намалување на основачки влог, стечај, ликвидација ... итнГрад:
Skopje
Телефон:
078/367-764
Објавен на:
27.02.2018

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Pravnik Pravnik
Град:
Skopje
Телефон:
078/367-764
Објавен на:
27.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Masaza

Poveke info na 070795130 sms ili viber

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.03.2018
Casovi angliski jazik za ucenici od osnovno i sredno obrazovanie

Diplomiran profesor po angliski jazik i knizevnost drzi casovi po angliski jazik za ucenici od osnovno i sredno obrazovanie

Цена:300 MKD


Објавен на: 24.02.2018
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

Се издава деловен канцелариски простор од 50м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(на Рекорд). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Комплетно реновиран(3 канцеларии) со канц...

Цена:360 EUR


Објавен на: 13.06.2018
Kuka vo Gorce Petrov so moznost za gradba

Се продава куќа во Ѓорче Петров во близина на основно училиште “Мирче Ацев “, со имотен лист на 96 м2, од кои 1кат ( високо приземје) од 51 м2, со сутеренски простории од 45 м2 и маркиц...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 27.01.2018
Se prodava kukja vo naselba Cento

Se prodava kukja vo naselba Cento od 86 m2, dvor od 350 m2 i garaza. Se naogja na pocetokot od naselbata, ima uredna dokumentacija.

Цена:По договор


Објавен на: 25.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка