Продавам 5 нови килими!

ЦЕНА: 600 мкд

Продавам 5 нови килими!


Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
- 100 x 58 cm - цена 600 ден.
- 112 x 73 cm - цена 600 ден.
- 238 x 58 cm - цена 1200 ден.
- 273 x 56 cm - цена 1200 ден.
- 280 x 56 cm - цена 1200 ден.

Тел. 075/252-113 и 043/613-497.Име:
Град:
Veles
Телефон:
075252113
Објавен на:
28.07.2015

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
veles veles
Град:
Veles
Телефон:
075252113
Објавен на:
28.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка