Продавам Слама

ЦЕНА: По договор

Продавам Слама


Се продава слама 150 балиГрад:
Bitola
Телефон:
076610218
Објавен на:
06.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Nikolce 12345
Град:
Bitola
Телефон:
076610218
Објавен на:
06.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Форд КА-2000

Продавам Форд Ка,одличен мотор,нови гуми 4,нови делови (кочници,хладњак,сега сменети) регистрирано до октомври 2020.

078-380-893

Цена:850 EUR


Објавен на: 02.02.2020
Продавам крави фризер

продавам 5 стелни крави фризер и 3 телиња

Цена:По договор


Објавен на: 03.10.2018
Продавам гоблени

Гоблените се рачно изработени со вилеров конец. Дадените димензии се дадени без рамка.
- Залезот на сонцето 34х48 cm
- На бунарот 42х52 cm
- Девојката со шеширот 23х31 cm

Цена:По договор


Објавен на: 11.08.2018
Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Цена:9.999 EUR


Објавен на: 17.05.2017
Продавам дуќан

Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќа

Цена:1 EUR


Објавен на: 20.01.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка