Помошни средства за машки и женски фертилитет

ЦЕНА: 10000 мкд

Помошни средства за машки и женски фертилитет


S-FEMME - female fertility and hormonal balance
Произведител: Фортекс Нутрасютикалс ООД гр. София 1362, ул. Прохладен кят 10 www. fortex.bg

Производот е наменет за подобрување на фертилитетот кај жените и го потпомага процесот на овулација, ја стимулира функцијата на јајниците и квалитетот на јајцеклетката и го подобрува хормоналниот баланс. Се препорачува од страна на гинеколози супспецијалисти ендокринолози за подобар фертилитет и хормонален баланс на партнери кои сакаат да имаат деца.

PROfertil за диетотерапија на мажи со нарушена плодност
Производител: LENUSPHARMA Innovative medicine Произведено во Австрија www.profertil.bg

Производот е наменет за подобрување на сперматогенезата. PROfertil е специјално изработен производ за подобрување на квалитетот на спермата на мажите.
Производите S-FEMME и PROfertil се препорачуваат за партнери кои сакаат да имаат деца и се земаат во исто време од страна на мажот и жената, според насоките на лекарот. Се земаат според дозите утврдени во упатството за користење во период од три месеци. Во кутиите бројот на единечни производи се намалени за 3.
Производите се набавени во Бугарија и на истите се забележани цените. Цената на S-FEMME за една кутија која содржи 30 кесички-додаток на храна со засладувач, изнесува 42,53 лева, а за 3 кутии цената 127,59 лева или 4,000 денари. Цената на PROfertil за една кутија која содржи 180 капсули изнесува 295,61 лев или 9,200 денари.Град:
Скопје
Телефон:
075367724
Објавен на:
12.10.2019

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Марија Савеска
Град:
Скопје
Телефон:
075367724
Објавен на:
12.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VIAGRA,KAMAGRA CIALIS -ISPORAKA NIZ SKOPJE ZA 20 MINUTI 077 801 142

KAMAGRA TABLETI, 4 ×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSNI VKUSOVI,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7×100 MG,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECI TABLETI,7×100 MG,SE RASTVARAAT VO CASA VODA.C...

Цена:По договор


Објавен на: 23.03.2020
Viagra,Cialis,Kamagra,za silna EREKCIJA!

Proizvodi za silna erekcija i dolga potencija!


Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den

Цена:По договор


Објавен на: 27.01.2020
Potreben e Vozac so BG dokumenti i ISKISTVO

Poradi zgolemuvanje na vozniot park imame potreba od vozaci so iskustvo na relacija Benelux za poveke info na tel. 077 741 040

Цена:75 EUR


Објавен на: 09.01.2020
Barame klient sovetnik / konsultant za mediumi (Call Agent)

Vie stanuvate del od našiot meǵunaroden tim postojano raste. So našite novi centri na Balkanot nie go usovršuvame t.n. autsorsing za delovni procesi (BPO) za naši proiz...

Цена:550 EUR


Објавен на: 11.11.2019
Понуда за заем помеѓу особено

За партијата сезона нудиме брзи заем од € 300 до € 10 000 за помалку од 72 часа за да одговори на вашите проекти и мали бизниси, Ве молиме контактирајте не на e-mail: lebeaune@gmail.com

Цена:1 EUR


Објавен на: 23.12.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка