Вршам превоз на патници

ЦЕНА: По договор

Вршам превоз на патници


Вршам превоз на патници низ Македонија и поширокоИме:
Град:
Veles
Телефон:
070375 364
Објавен на:
22.05.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Lazo Dzunov
Град:
Veles
Телефон:
070375 364
Објавен на:
22.05.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка