Брашнарски црв

ЦЕНА: 100 мкд

Брашнарски црв


Во жива состојба.
Цената е за количина од 300- 320 црви.
Ф- ко ВелесГрад:
Veles
Телефон:
075 359609
Објавен на:
11.10.2013

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Risto Angelov
Град:
Veles
Телефон:
075 359609
Објавен на:
11.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка