Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Půjčka na auto, rychle na dobrý konec roku

Ahoj. Žádám vás, abyste kontaktovali tuto velkorysou a čestnou paní, která mi umožnila realizovat můj projekt a zaplatit mé dluhy tím, že mi půjčil ...

Цена:100 €

   

Објавен на: 01.01.2021
Персонал надвор од полицата и инверзија

Ако располагањето е најмалку 5000 до 2.000.000 евра, условите се тројно поголеми од бројот на лица на кои смените треба да им бидат исплатени со стапка од 3% на годишно ниво. Затоа е можно да се ин...

Цена:2 €

   

Објавен на: 26.12.2020
Финансиска поддршка помеѓу поединци

Здраво дами / господа
Дали епидемиската состојба во земјата ги намали вашите активности и дали ви треба подадена рака за да се опоравите? Тука сме да ви помогнеме. Контактирајте не за да имате кор...

Цена:100 €

   

Објавен на: 01.12.2020
Понудете сериозни и брзи индивидуални заеми за да ги задоволите вашите деца

Забавата пристигнува за да ги задоволи децата дури и ако не можете да си го дозволите тоа.
повеќе не се грижи за тебе, ние сме група на луѓе чијашто
капиталот се користи за доделување заеми помеѓ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 25.11.2020
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка