Персонал надвор од полицата и инверзија

ЦЕНА: 2 €

Персонал надвор од полицата и инверзија


Ако располагањето е најмалку 5000 до 2.000.000 евра, условите се тројно поголеми од бројот на лица на кои смените треба да им бидат исплатени со стапка од 3% на годишно ниво. Затоа е можно да се инвестира во, особено, во сорти. Ако судот тврди дека е платена сума од 500 до 4.000.000 евра и е даден данок од 3% за простување на соработката, можно е да се соработува со законот. vous pouvez me joindre pas mail: malineaze2 @ gmail. комГрад:
Bácsszőlős
Телефон:
0745553320
Објавен на:
26.12.2020

ЦЕНА: 2 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
maline AZE maline AZE
Град:
Bácsszőlős
Телефон:
0745553320
Објавен на:
26.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка