Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Чистење станови, куќи и деловни објекти

Чистам станови куќи и деловни објекти, правам генералки и редовно одржувам. тел:078-533-166

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
МАЈСТОРСКИ УСЛУГИ

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI KOMPLET SO MOLERSKI, VODOINSTALATERSKI, BRAVARSKI, ELEKTRICARSKI I DRUGI USLUGI.Kontakt telefon: 070 824 272

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ

ВРШАМ СЕКАКВИ ВИДОВИ ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ ТЕЛ:078861209

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОВОДЏИЈА

ВОДОВОДЏИЈА ВРШИ СЕКАКВИ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ:ОДВОД,ДОВОД,САНИТАРИЈА,ПОПРАВКА НА БОЛЈЕРИ,КАЗАНЧИЊА , ЧЕШМИ,ОТПУШУВАЊЕ НА КАНАЛИЗАЦИЈА И ТН. ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ.тел:070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОИНСТАЛАТЕР

ВОДОИНСТАЛАТЕР ГИ ВРШИ СИТЕ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ КАКО И ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАЊЕ НА КУПАТИЛА СО КОМПЛЕТ МАТЕРИЈАЛИ.тел: 070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ЧИСТАМ СТАНОВИ И КУЌИ

ЧИСТАМ И ПРАВАМ ГЕНЕРАЛКА ВО СТАНОВИ И КУЌИ.ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ TEL:077906107

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.02.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка