Сите продавници

ВИП продавница

Impuls Agencija

\\\"Импулс агенција\\\" Ваш сигурен партнер од доверба \r\n\r\nwww.impuls.com.mk
Импулс постои повеќе од 20 години и успешно работи на пазарот со недвижен имот. Долгогодишното наше искуство не прави лидери во областа во која работиме. Доказ за тоа е големиот број на лојални клиенти кои во нас препознаа сигурен партнер за соработка.
Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Dimitrie Chupovski 10/12
Скопје ,
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
NOV LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS GRAND PRESTIGE TAFTALIGE1

IMPULS AGENCIJA PRODAVA NOV LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS GRAND PRESTIGE TAFTALIGE1 79M2 SO TRI SOBI I PREKRASEN POGLED SO SOPSTVENO PARNO I MOZNOST ZA PRIKLUCOK CENA 83.000 eur
KONTAKT JOVAMKA 077/740024

Цена:83.000 €

   

Објавен на: 31.01.2018
TROSOBEN STAN VO KARPOSH 3

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben luksuzno opremen stan vo Karposh 3 sproti bolnicata 8mi Septemvri. Stanot se naogja na 1vi kat, so povrshina od 50m2 , kompletno renoviran i luksuzno opremen, so...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 31.01.2018
LUKSUZNA KUKJA VO TAFTALIDZE 500M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kompletno opremena luksuzna kukja vo Taftalidze vo blizina na Gorgi Dimitrov. Kukjata e so povrshina od 500m2 na tri kata so golema dnevna soba so moderna kujna i prostr...

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 31.01.2018
PRAZEN 100M2 STAN VO KOZLE

IMPULS AGENCIJA iznajmuva praven stan vo Kozle . Stanot e so povrshina od 100 m2 na 4 kat. Stanot se iznajmuva prazen so elementi od kujna , so dnevna soba so posebna kujna kako i tri spalni sobi. ...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 31.01.2018
DVOSOBEN STAN VO CENTAR, BUGARSKA AMBASADA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan kaj bugarska ambasada. Stanot e so povrshina od 50m2 na 4ti kat so lift, istiot se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika so posebna spalna soba...

Цена:280 ден.

   

Објавен на: 31.01.2018
Nova Luksuzna kuka vo Kozle

Impuls Agencija prodava nova luksuzna kuka na atraktivna lokacija vo Kozle so o povrshina od 220m2. Kukjata e na tri kata so sopstveno parno greenje gradena so energetski pasosh i solarni paneli. I...

Цена:225.000 €

   

Објавен на: 31.01.2018
DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO, BONIMI

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar. Opremen stan so povrshina od 52m2, na prvi kat so edna spalna soba dnevna so otvorena kjna. Stanot se iznajmuva po cena od 350 eur.Kontakt telef...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 26.01.2018
MODEREN STAN KAJ KATOLICKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva moder stan vo Centar kaj Katolicka crkva. Kompletno ureden stan so povrshina od 72m2, na 4ti kat od 6 so lift. Stanot raspolaga so golema dnevna so otvorena kujna i tri sp...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 26.01.2018
NOV MODEREN STAN VO AERODROM

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prekrasen moderno ureden stan vo Aerodrom. Stanot e so povrshina od 76m2, kompletno opremen so potrebniot mebel i bela tehnika. Stanot raspolaga so dolema dnevna soba, so...

Цена:400 €

   

Објавен на: 26.01.2018
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Debar Maalo. Stanot e so povrshina od 80 m2 kompletno i moderno ureden so potrebniot mebel i bela tehnika . Na 2 kat so lift, stanot raspolaga so dve spal...

Цена:550 €

   

Објавен на: 26.01.2018
DVOSOBEN STA POZADI UNIVERZALNA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar , pozadi Univerzalna sala. Stanot e kompletno ureden so mebel i bela tehnika, so povrshina od 45m2. Stanot ima posena dnevna soba so kujna i spaln...

Цена:250 €

   

Објавен на: 26.01.2018
NOV LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM

IMPULS AGENCIJA iznajmuva NOV do sega ne e vseluvan dvosoben stanot vo Aerodrom. Vo blizina na American College, so povrshina od 53m2, na 2 kat, kompletno i luksuzno opremen so nov moderen mebel. S...

Цена:350 €

   

Објавен на: 25.01.2018
NOV DVOSOBEN STAN KAJ DRZAVNA BOLNICA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar, kaj drzavna bolnica/MVR. Stanot e nov so povrshina od 45m2, na prvi kat. Se iznajmuva potpolno prazen so edna spalna soba, posebna dnevna so kujna...

Цена:200 €

   

Објавен на: 25.01.2018
NOV STAN VO TAFTALIDZE 2

IMPULS AGENCIJA za nedvoznost prodava stan vo Karposh , Taftalidze 2. Stanot e so povrshina od 104m2 + 20 m2 pomoshna prostorija i parking mesto. Stanot se prodava prazen, so sever-istok-jug orie...

Цена:130.000 €

   

Објавен на: 25.01.2018
NOV STAN VO AERODROM, TOBAKO 2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Aerodrom, Tobako II. Nov stanot so povrshina od 85 m2, na 2 kat so lift. Istiot se iznajmuva potpolno prazen, so 3 spalni sobi, dnevna so otvorena kujna i banja. C...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 25.01.2018
PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO KAPISHTEC, TC ZEBRA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Kapishtec kaj TC Zebra. Se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Prostran stan so povrshina od 50m2, na 11 kat so lift. Stanot raspolaga so...

Цена:250 €

   

Објавен на: 25.01.2018
LUKSUZNA VILA VO BARDOVCI

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава луксузна куќа во Бардовци. Куќата се наоѓа во комплекс (Бели Вили)со 8
куќи со сопствено обезбедување. Куќата има површина
од 280 м2. Има гаража за две возила од 30 м2,
...

Цена:1.250 €

   

Објавен на: 22.01.2018
STAN VO KOMPLEKS MIDA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prekrasen i prostran stan od 120m2 vo kompleks MIDA. Stanot se iznajmuva prazen istiot e pogoden za domuvanje i deloven prostor, na prv kat so lift. Stanot raspolara so tr...

Цена:600 €

   

Објавен на: 22.01.2018
TROSOBEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA

IMPULS AGENCIJA izjamuva trosoben stan vo Centar, kaj univerzalna sala. Stanot e so povrshina od 90m2, istiot moze da se izjamuva namesten ili prazen, bidejki e pododen za domuvanje ili deloven pro...

Цена:300 €

   

Објавен на: 22.01.2018
TROSOBEN STAN VO CENTAR, KUZMAN

IMPULS AGENCIJA iznnajmuva stan vo centarot na Skopje do klub na pratenici. Stanot e so povrshina od 65m2, na prv kat . Se iznajmuva prazen, pogoden za domuvanje ili deloven prostor. So golem dnev...

Цена:320 €

   

Објавен на: 18.01.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка