Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патниц...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2015
VIP TAXI SERVICE (SKOPJE-SOLUN 60€)

Skopje - Solun
Tip na vozilo : Mercedes E class
Broj na slobodni mesta : 4
Poagjanje : Sabota 06.06 2015 najdocna do 16:00 casot

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка