VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

ЦЕНА: По договор

VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)


Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патници.
Располоагаме единствено со луксузни возила Мерцедес Е-класа, опремени со современа опрема, коа нудат
високо ниво на удобност и сигурност при возењето, подготвени 24 часа во денот.
Располагаме со професионални возачи со долгогодишно искуство, активно познавање на Англискот јазик
подготвени да одговорат на вашите потреби 24 часа во денот.
Нашите возила се постојано во движење, во Македонија и надвор од неа, пријавете го вашето патување
ако се поклопи со нашата релација ќе добиете 50 посто попуст.
Плаќањето може да биде во кеш или на фактура.
За повеќе информации контактирајте не на 078-307-036Град:
Skopje
Телефон:
078-307-036
Објавен на:
20.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marjan Jankuloski
Град:
Skopje
Телефон:
078-307-036
Објавен на:
07.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка