se prodava kuva vo bitola

ЦЕНА: По договор

se prodava kuva vo bitola


se prodava kuka vo Bitola vo blizina na crn most , na ul. Stiv Naumov. Kukata e stara , ima golem dvor.Град:
Bitola
Телефон:
071-392-903
Објавен на:
08.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола
Квадратура:
 70 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Цемент/мушама

Контакт

Име:
Silvana Dejanoska
Град:
Bitola
Телефон:
071-392-903
Објавен на:
21.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка