se izdava deloven prostor

ЦЕНА: 100 €

se izdava deloven prostor


se izdava deloven prostor vo butel 1 40 m2 za magacin so plocki sreden i so video nadzor . cena 100 evraГрад:
skopje
Телефон:
072575891
Објавен на:
31.10.2017

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 40 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
djoko stojkovic
Град:
skopje
Телефон:
072575891
Објавен на:
31.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка