magacin 400 m2

ЦЕНА: По договор

magacin 400 m2


Izdavam magacinski prostor od 400m2 i toa:
2x150m2 plus dve kancelarii vo skolp na magacinot i
1x100m2 so visina 3,5m, parking, kameri, izlez na ulica
Cena po dogovorОбјавен на:
21.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 400 m2

Контакт

Објавен на:
21.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка