kuka vo pintija

ЦЕНА: 50000 €

kuka vo pintija


se prodava kuka vo nas.pintija 90 kvadrata so dvorno mesto(moze i zamena za stan)Град:
Skopje
Телефон:
072209315
Објавен на:
16.03.2017

ЦЕНА: 50000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 90 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Stevce Slavkov
Град:
Skopje
Телефон:
072209315
Објавен на:
16.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка