kratok prestoj во центар

ЦЕНА: 30 €

kratok prestoj во центар


izdavam apartman55m2
vo centar kaj trgovskiot zebra so dve sobi.cena od nokevanje e od 20 do 40 evra zavisno od brojot na gostiГрад:
skopje
Телефон:
070618246
Објавен на:
17.08.2019

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
magi filipova
Град:
skopje
Телефон:
070618246
Објавен на:
14.08.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка