izdavam stan od 95 m2 vo taftalidze

ЦЕНА: 350 €

izdavam stan od 95 m2 vo taftalidze


izdavam kompletno namesten stan odma do ruzveltova so gradsko parno,protocen boljer i solar,t home magenta i wifi,klima uredi... za poveke info na kontakt brojГрад:
skopje
Телефон:
071398844
Објавен на:
01.09.2020

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
zoran taskovski
Град:
skopje
Телефон:
071398844
Објавен на:
01.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка