izdavam kamp apartman partizan ohrid

ЦЕНА: 1000 мкд

izdavam kamp apartman partizan ohrid


kamp zagraden kako apartman 30m2 sosopstveno kupatilo kujna dvevna trosed tv internet parking 4-6 lica 1000 den dn zakazete si termin 075498450Град:
skopje
Телефон:
075354243
Објавен на:
23.06.2019

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
vesna trajkoska
Град:
skopje
Телефон:
075354243
Објавен на:
11.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка