garazza so mozznost za prenamena

ЦЕНА: 11111111 мкд

garazza so mozznost za prenamena


garazata e suterenska vo zgrada na ubava lokacija spoena e so podrum kv okolu 30m2Град:
skopje
Телефон:
078388292
Објавен на:
20.02.2018

ЦЕНА: 11111111 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zorica sekulovska
Град:
skopje
Телефон:
078388292
Објавен на:
20.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка