baraka vo naselba lisice

ЦЕНА: 1 мкд

baraka vo naselba lisiceSe prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Markica za gradba P+1+P (8.90 m visina)

Pogodno i za deloven prostor.

Cena po dogovor.
Kontakt: Toni - 071200146Објавен на:
08.07.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 70 m2
Број на соби:
 3 соби

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
26.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка