Vikendica

ЦЕНА: По договор

Vikendica


Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ffГрад:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Штип
Квадратура:
 40002 m2

Контакт

Име:
Lence Gjoshevska
Град:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
11.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка