Strog Centar Ohrid - Staro Kino (4 lica)

ЦЕНА: По договор

Strog Centar Ohrid - Staro Kino (4 lica)


Se izdava stan vo centarot na Ohrid nasproti Staro Kino, 100m od fontana/cinar. Kompletno opremen so kujna, banja, TV/kabloska, terasa i 4 kreveti. Stanot e na visoko prizemje a zgradata e dosta mirna

Cenata po dogovor, vo zavisnost od lica i period.

*** INFORMACII SAMO NA OVAJ TELEFON***
- 075 812550 (Slavica);
- mail: bobi_bas@yahoo.com
- FB: www.facebook.com/bobi.basevskiИме:
Град:
Охрид
Телефон:
077670644
Објавен на:
16.07.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bobi
Град:
Охрид
Телефон:
077670644
Објавен на:
14.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка