Sobi so kupatilo, parking, internet, terasa so pogled na ezero Villa Ohrid Lake View studio 10 €врa po lice apartmani

ЦЕНА: 600 €

Sobi so kupatilo, parking, internet, terasa so pogled na ezero Villa Ohrid Lake View studio 10 €врa po lice apartmani


СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/

Студио (соби) со купатило, интернет, паркинг, тераса со панорамски поглед на езерото, mini фрижидер, чајна кујна со прибор и плински уред со 1 рингла, посебен влез, брачен кревет-200 см х 180 см, погодно за парови, ресторант на 90m со 10% попуст, асфалтиран пат = 10 €вра по лице / мин. 20 €вра ноќ за студио

GPS Google maps na villa OHRID LAKE VIEW = ЛОКАЦИЈА Рача - Охрид, 400м над Билјанини Извори: https://goo.gl/maps/nGMJ3ZK2brzgYw1c8

Youtube видео: https://www.youtube.com/watch?v=Fk16QBhpaN4

Ресторант со паркинг на 90 метри = АНА МАРИЈА = 10% попуст како наши гости

1 Апартман 30м2 - еднособен ( 3 брачни кревети + 1 тросед со пуштање, погоден за фамилија до 7 членови, со сопствено купатило, интернет, голема тераса со поглед на езеро, фрижидер, плински уред, чајна кујна, посебен влез, паркинг)

Нема гужва, мал капацитет, просечно 4 парови вкупно, секој на своја тераса

Контакт и Резервации на мобилен и viber: 070556578 Гоце
email: goce3d@yahoo.com
https://www.facebook.com/gocegjorsheski

Резервација со уплата на аванс на трансакциона сметка заради ваша и наша сигурност!

Во околината:
- на 90 метри ресторан ANA MARIJA со 10% попуст за наши гости , со прекрасни јадења, нормални цени и прекрасен поглед-линк: https://www.facebook.com/AnaMarijaOhrid/
- Центар - 2,3км (7 мин. со автомобил, со пешачење 30 минути покрај шеталиште(кеј), со такси 2,5 евра во еден правец)
- Маркети: ТАМАРО, КАМ, TINEX =1,3km
- Плажи: Cuba Libre, Kadmo, Ambrosia - на 2km ( 10 минути со автомобил), Golden Beach Park - 4 km; Nemo Beach 4,4km, EGOIST 4km
- Karting cars RIMO на 1,4km
- Билјанини Извори 800m
- Бензинска МАКПЕТРОЛ 1км
- Автобуска станица 4,6км
- Аеродром 12км

Специјална информација за лица кои доаѓаат без автомобил, со автобус или со пешачење:
``Од главниот магистрален пат Наум Охридски до сместувањето има 380 метри нагорнина-угорница по асфалтираниот пат.``

За секој случај - ``Упатство за возење од бензинската пумпа МАКПЕТРОЛ кај Билјанини Извори до апартманите (ако не користите GPS локација): возете 700м право по главната улица ( булевар Наум Охридски - Туристичка), па на првиот исклучок од лево вртите полукружно ЛЕВО и се приклучувате на другите две сообраќајни ленти во правец како да се враќате на бензинската пумпа. Возете право 150метри па се исклучувате ДЕСНО од главниот пат (меѓу двете сообраќајни табли РАЧА и завршеток РАЧА. Возите право по блага угорница 350метри и после кривината налево од 90 степени (околу железниот ТРАНСФОРМАТОР за струја) вртите уште веднаш ЛЕВО во уличката(сокак) и на 50 метри се апартманите со паркингот.``

tags: тоалетна баня балкон собе стаи стая куќа кућа къща вила апартмани апартаменти спалня спална спаваћа смештај сместување настаняване нощувка ноќевање ноћење гледка језеро приватен приватни частен кухня кухиња посебен одвојено отделно асфалтирано павирана град охридско Биљанини Билянини източници еднособен једнособан двойки семеен фамилијарен породични ресторант център кей плаж плажа бензиностанция МАКПЕТРОЛ
internet toalet kupatilo balkon terasa studio sobi sobe kuḱa vila villa apartmani spalna spavaća soba smeštaj smestuvanje noćenje noḱevanje pogled ezero jezero privaten parking kujna kuhinja poseben asfaltiran Rača grad Ohrid ohridsko Biljanini izvori ednosoben jednosoban parovi porodični familijaren restoran centar kej plaža benzinska Makpetrol
toilet bathroom balcony terrace rooms house apartments accommodation overnight view lake private kitchen paved Raca city springs bedroom couples family restaurant center quay beach gas stationГрад:
Ohrid
Телефон:
+389 70 55 65 78
Објавен на:
29.04.2024

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goce Gjorsheski
Град:
Ohrid
Телефон:
+389 70 55 65 78
Објавен на:
23.06.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка