Se prodavam dvosoben komoten stan vo Novo Lisice 58m2 so podrum

ЦЕНА: 54000 €

Se prodavam dvosoben komoten stan vo Novo Lisice 58m2 so podrum


Se prodava dvosoben stan vo novo lisice, 58m2, so gradsko parno, juzna strana, ubav raspored na 2 kat bez lift. Stanot e namesten mebelot vo stanot e gratis.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077 972 222
Објавен на:
23.11.2020

ЦЕНА: 54000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vesna B.C.
Град:
Skopje
Телефон:
077 972 222
Објавен на:
23.11.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка