Se prodava

ЦЕНА: 50000 €

Se prodava


Se prodava stan od 63 metri kvadratni na ulica Isaija Mazovski. Cena po dogovorГрад:
Skopje
Телефон:
071268256
Објавен на:
17.09.2019

ЦЕНА: 50000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stojna Jovanovska
Град:
Skopje
Телефон:
071268256
Објавен на:
17.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка