Se prodava trosoben stan

ЦЕНА: 40000 €

Se prodava trosoben stan


Trosoben stan 80m2 delumno renoviran na 5ti spratГрад:
Struga
Телефон:
070783477
Објавен на:
03.11.2019

ЦЕНА: 40000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana Stojanoska
Град:
Struga
Телефон:
070783477
Објавен на:
03.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка