Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice)

ЦЕНА: По договор

Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice)


Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice).
3ti sprat od 7 so lif, orientacija jugo-istok
Dnevna soba so trpezarija, dve spalni sobi, kujna, hodnik,kupatilo I podrum.
Se naoga na 30m od Ramstor i na 50 m od Zito market, Reptil, Kam market I Stokomak.
CENA PO DOGOVORИме:
Град:
Skopje
Телефон:
079360167
Објавен на:
14.10.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran
Град:
Skopje
Телефон:
079360167
Објавен на:
05.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка