Se prodava stan vo Novo Lisice

ЦЕНА: 64000 €

Se prodava stan vo Novo Lisice


Станот се наоѓа на 2-ри спрат, без лифт. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, детска соба, купатило, две тераси од кои едната е споена со кујната и подрум. Вкупна површина 84 м2, станбена површина со тераси 71 м2. Станот се наоѓа близу автобуска станица, градинка и основно училиште.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078813868
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: 64000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Meri
Град:
Skopje
Телефон:
078813868
Објавен на:
11.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка