Se prodava stan na bul. A Makedonski vo Radovis

ЦЕНА: 1 мкд

Se prodava stan na bul. A Makedonski vo Radovis


Се продава трособен стан на бул.А.Македонски позади КИТ-ГО. Станот е трособен со дневна, спална и детска соба, посебна кујна со остава, купатило плус посебно wc, и две големи тераси.
Цена по договорГрад:
Radovis
Телефон:
072222895
Објавен на:
11.12.2020

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aksel Cipalov
Град:
Radovis
Телефон:
072222895
Објавен на:
11.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка